یک جنایت و یک مطالبه عمومی

یک جنایت و یک مطالبه عمومی

 

در پی ترور و درگذشت تلخ جناب آقای مهندس محمد حسین شرکا، رییس اسبق سازمان نظام مهندسی استان و یکی از پاک‌دستان جامعه مهندسی، اینجانب به عنوان یک مهندس و عضو جامعه بزرگ مهندسی استان خراسان رضوی از تمام مسولین استانی و دستگاه قضایی، از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی درخواست می کنم سریعا و بی درنگ اقدام کنند و ضمن محاکمه عاملان این اقدام که به بهت و حیرت و سوگواری جامعه مهندسی استان منجر گردیده است به شناسایی دلایل و نیات سو قصد کنندگان به طور کامل بپردازند و موارد را به اطلاع جامعه مهندسی برسانند.

 

آنچه مشخص است افرادی حرفه ای و با قصد قبلی به چنین اقدامی دست زده اند. با توجه وجود دوربین مختلف ترافیکی و امنیتی در محدوده میدان جانباز و بلوار فردوسی مشهد و همچنین دوربین های حفاظتی منازل در محل وقوع این جنایت، بررسی، رسیدگی و شناسایی عوامل ترور و آمران احتمالی این جنایت، برای دستگاه های فوق الذکر در دسترس به نظر می‌رسد که مستدعی است در اسرع وقت اقدام نمایند.

 

با احترام – مجید فرجامی

یک نظر برای “یک جنایت و یک مطالبه عمومی

  1. باسلام و عرض تسلیت به جامعه مهندسین خراسان رضوی و کل ایران ، منم به عنوان عضوی ازاین جامعه ترور وحشیانه را محکوم می کنم و ازخداوند برای ایشان علوی درجات را خواهانم وآرزو می کنم هرچه زودتر این اراذل دستگیر و به سزای عملشان برسند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول