آیا جرایم کمیسیون ماده ۹۹ و ۱۰۰ شهرداری مشمول مرور زمان می شود؟

رای کمیسیون های شبه قضایی شهرداری به محض صدور قطعی و لازم الاجرا است و به دلیل اینکه دارای جنبه کیفری نیستند، مشمول مرور زمان نمی شود.
نظریه مشورتی شماره ۷۲۲۶۶/۷ اداره کل حقوقی قوه قضاییه موید این موضوع است.

منبع: مشاور حقوقی سازمان

آیا جرایم کمیسیون ماده ۹۹ و ۱۰۰ شهرداری مشمول مرور زمان می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول